HAKKIMIZDA

BİZ İNŞAA ETMEYİ SEVİY♥RUZ

41 yıllık deneyim ve tecrübe

41 yıldır inşaat sektörünün en deneyimli firmalarından biri olan Pekerler, kurulduğu günden bu yana pek çok alt yapı ve üst yapı projelerine imza atmaya devam ediyor.

Yapımını gerçekleştirdiği hastaneler, alışveriş merkezleri, ticari binalar, konut kompleksleri, sanayi tesisleri, altyapı işleri, istinat yapıları, otoyollar, tüneller, viyadükler, restorasyon işleri ve sosyal tesislerle, Türk inşaat sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Hem kamusal alanda hizmet veren hem de özel sektörün kullanımı için tasarlanmış yapıları ülkemize kazandıran Pekerler, doğru zamanda doğru ihtiyaçlara seslenen çözümleriyle sektördeki büyümesini sürdürmektedir.

Çağın gereksinimlerini karşılamak ve geleceğe sağlam, kaliteli, yüksek nitelikli yapılar bırakmak hedefiyle, teknolojik donanıma, ekipmana ve insan kaynağına sürekli yatırım yapmakta olan Pekerler İnşaat, kadrosunun eğitim, birikim ve deneyim sahibi olmasına, uzmanlıklarını geliştirmesine, takım çalışmasının uyumlu bir şekilde devam etmesine ve çalışan güvenliğinin yüksek düzeyde korunmasına büyük özen göstermektedir.

Üstlendiği projeleri zamanında ve söz verilen niteliklerde teslim etmeyi en önemli çalışma prensibi olarak benimseyen Pekerler, uluslararası geçerliliği bulunan kalite belgelerinin sahibidir.

Yüksek Kalite ve Hizmet

mutlu müşteriler

İnsanlığa karşı duyduğu sorumluluğun bir sonucu olarak da ekolojik dengelerin bozulmadan devam etmesinin önemine inanmaktadır, bu nedenle çevre ve insan sağlığına olumsuz etkisi bulunmayan yöntem ve malzemelerle çalışmayı tercih etmektedir.

Tecrübe ve Güven

İnşaat sektöründeki yatırımları ile Pekerler İnşaat tecrübesi ile ön plana çıkıyor. Hastaneler, alışveriş merkezleri, konut kompleksleri, ticari binalar gibi kamu ve özel sektöre hizmet veren büyük ölçekte yapılardan viyadükler, istinat yapıları, tüneller, otoyollar gibi ulaşım hizmetlerine, tarihi restorasyon işlerinden sanayi Türk inşaat sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Pekerler doğru zamanda, güvenilir işbirlikleri ile ihtiyaca cevap veren çözüm odaklı işletme modeliyle en güvenilir firmalar arasında yer alır.

Basında Biz

Basında Pekerler İnşaat hakkında çıkan haberleri okumak için tıklayın.

Basında Biz

KATALOG

Kataloğumuza göz atmak ister misiniz?